Skontaktuj się z nami

Get UPdate

Check Instagram POst

Pozycjonowanie wizytówki Google

Zwiększ sprzedaż, docierając do setek nowych klientów korzystających z Google. Z naszą pomocą:

 • poprawisz widoczność wizytówki w Google Maps
 • podniesiesz ruch na stronie
 • zyskasz większą liczbę zapytań i zleceń ofertowych.

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie wizytówki Google Moja Firma, które pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję.

Darmowa wycena
  Zobacz, co zyskujesz, dzięki współpracy z nami

  Czas

  Nie tracisz czasu na nauczenie się tego jak posługiwać się narzędziami, zarządzać profilem firmy i go pozycjonować, jak analizować konkurencję i publikować informacje.

  Pieniądze

  Na co dzień do optymalizacji wykorzystujemy wiele narzędzi jak Ahrefs, Surfer SEO, Localo, Screaming Frog, których ceny przekraczają koszt miesięcznej obsługi Twojej wizytówki.

  Święty spokój

  Sam zarządzałbyś wizytówką metodą prób i błędów, co skutkowałoby tym, że często byłbyś poirytowany, że wykonałeś sporo pracy i nie przyniosła ona żadnych korzyści dla Twojej firmy.

  Przestrzeń do rozwoju

  Skuteczne zarządzanie profilem w Google, absorbowałoby sporo Twojego czasu, który możesz przeznaczyć na zarządzanie firmą, czyli to, w czym jesteś naprawdę dobry!

  Więcej klientów

  Duża widoczność wizytówki w lokalnych wynikach wyszukiwania sprawi, że telefony w końcu się rozdzwonią, a na skrzynkę spłyną zapytania od nowych klientów.

  Większa rozpoznawalność

  Rozpoznawalność firmy na rynku lokalnym może skłonić potencjalnych klientów do kontaktu właśnie z Tobą w chwili, kiedy będą potrzebować konkretnych usług.

  Przetestuj nas
  Zamów bezpłatną konsultację online!
  Kontakt
  Współpracuj z nalepszymi
  Dlaczego warto nam zaufać?

  Kompleksowe strategie reklamowe

  Z nami dotrzesz do odpowiedniej grupy docelowej. Prowadzimy kampanie reklamowe wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci — w wyszukiwarce Google, na Youtube czy stronach partnerów.

  Bezpłatna analiza konta Google Ads

  Przed podjęciem współpracy przedstawimy Ci bezpłatną analizę konta Google Ads. Na tym etapie sprawdzimy, w jakim stopniu możemy zwiększyć skuteczność kampanii Google Ads i dzięki temu obniżyć koszt pozyskania klienta.

  Przejrzyste warunki współpracy

  Nie obawiaj się ukrytych kosztów czy długoterminowych zobowiązań. Działamy w sposób klarowny, a każde działanie ma na celu zwiększenie sprzedaży na Twojej stronie internetowej.

  Oferta Google Maps

  Cennik - pozycjonowanie wizytówki Google

  Jednorazowa optymalizacja

  od 1199 zł

  Poprawimy jakość Twojej wizytówki Google oraz prześlemy wytyczne do jej dalszego prowdzenia.

  Pakiet
  Lokalizer 360

  od 399 zł

  Zadbamy o widoczność Twojej firmy w Google Maps, Apple Maps, Bing Maps i Targeo Maps.

  ???? 10 linków na start ????

  Pozycjonowanie wizytówki

  od 390 zł

  Zaopiekujemy się wizytówką Google i będziemy ją nieustannie rozwijać.

  ???? 10 linków na start ????

  Opinie

  Co mówią o nas klienci

  Agencja Optiweb to profesjonaliści w swoim fachu. Ilość wiedzy ile została mi przekazana prawdopodobnie przekracza nie jeden kurs na Internecie. To co mnie głównie interesowało to wyniki i sprawna współpraca. Od samego początku mamy stały kontakt na whatsapie. Polecam Optiweb!

  Andrzej Czajkowski

  Opinia z Facebook

  Optiweb to agencja, która podejmuje się każdego projektu z ogromnym zapałem. Dzięki ich niezwykłej wyobraźni i innowacyjności udało nam się stworzyć wyjątkową tożsamość wizualną naszej firmy. Jesteśmy pełni podziwu dla poświęcenia, które przejawili w trakcie całego procesu, a także dla doskonałej jakości realizacji. Gorąco polecamy Optiweb każdemu, kto poszukuje profesjonalnej agencji.

  Ewelina Krawiec

  Opinia z Facebook

  Nasza firma nawiązała partnerstwo z firmą Optiweb w celu opracowania strategii marketingowej, i nie żałujemy tego wyboru. Dzięki ich eksperckiej wiedzy, bogatemu doświadczeniu oraz nowoczesnym rozwiązaniom, udało nam się zwiększyć naszą obecność w Internecie i znacząco poprawić nasze wyniki sprzedażowe. Optiweb to zespół pełen pasji, zaangażowania i profesjonalizmu. Szczerze polecamy ich usługi!

  Agnieszka Matyś

  Opinia z Facebook

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Optiweb za wyjątkową współpracę przy realizacji naszej kampanii reklamowej. Ich umiejętność słuchania naszych potrzeb, połączona z kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów, przerosła nasze oczekiwania. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z osiągniętych wyników i z pewnością planujemy kontynuować współpracę z Optiweb w przyszłości.

  Wojciech Malinowski

  Opinia z Facebook