Motor Centrum

Z ponad dwudziestoletnią tradycją Motor-Centrum stanowi nie tylko sklep, ale i miejsce, gdzie pasja do dwóch kółek łączy ludzi z całej Polski. Jako autoryzowany dealer renomowanych marek, takich jak Zontes, Bajaj, Barton, Romet, Junak, Kymco, Keeway. Motor-Centrum dostarcza nie tylko pojazdy, ale też kompleksowe doświadczenie motocyklowe.

Sklep motocyklowy Lubin

Motor-Centrum

1/ Wizja projektu

Celem stworzenia strony internetowej dla Motor-Centrum było zapewnienie klientom kompleksowego doświadczenia motocyklowego. Chcieliśmy, aby strona była miejscem, gdzie pasja do motocykli spotyka się z profesjonalizmem i szeroką ofertą produktów oraz usług. Nasza wizja to dynamiczna i intuicyjna strona, która w pełni oddaje charakter Motor-Centrum jako autoryzowanego dealera renomowanych marek motocyklowych.

2/ Cel projektu

Głównym celem strony internetowej było zwiększenie widoczności Motor-Centrum w sieci oraz ułatwienie klientom dostępu do oferowanych produktów i usług. Strona miała zapewniać:

  • Łatwe przeglądanie oferty: Wysokiej jakości motocykli, odzieży oraz akcesoriów.
  • Aktualne informacje: O nowościach i promocjach dostępnych w sklepie.

Dodatkowo celem było wsparcie działań marketingowych poprzez kampanie Google Ads, które miały przyciągnąć klientów sezonowo, zwłaszcza w okresach wzmożonego zainteresowania motocyklami.

3/ Zakończenie

Projekt zakończył się sukcesem, tworząc nowoczesną, responsywną stronę internetową spełniającą założone cele. Prowadzimy również kampanie Google Ads, które zwiększają ruch na stronie i sprzedaż. Motor-Centrum teraz skutecznie łączy swoją pasję do motocykli z działalnością biznesową.

Użyte technologie

Specyfikacja prac:

Własny kod

Panel administracyjny WordPress

Indywidualny projekt graficzny

Zaawansowane zabezpieczenia

Podstawowa optymalizacja SEO

Responsywność (RWD)

Tworzymy cyfrową przyszłość

Przykłady realizacji

Nasz Gabinet

Stworzyliśmy kompleksową stronę internetową dla „NaszGabinet”, specjalizującą się w leczeniu uzależnień od substancji i behawioralnych. Opracowaliśmy pełny wygląd strony oraz wszystkie treści, a następnie zduplikowaliśmy stronę na 49 subdomen, aby efektywnie przyciągać lokalny ruch z Google w różnych miastach.

Specjaliści Kredytowi

Dla Specjalistów Kredytowych, zajmujących się kompleksowymi rozwiązaniami kredytowymi dla każdego, stworzyliśmy nowoczesny layout strony internetowej, opracowaliśmy wszystkie treści oraz zaprojektowaliśmy unikalne logo. Nasz projekt zapewnia przejrzystość, profesjonalizm i łatwość nawigacji, wspierając klientów w znalezieniu najlepszych ofert kredytowych.

Gotowy do wspólnej pracy?

Zarezerwuj bezpłatną konsultację, aby poznać nasze strategie działań, które przynoszą efekty.

Zadzwonimy do Ciebie

Zostaw swoje dane kontaktowe, a skontaktujemy się z Tobą. Jeśli chcesz to zrobić sam zadzwoń na 782 244 208 lub 792 351 155