Skontaktuj się z nami

Get UPdate

Check Instagram POst

Wizytówki

Chcesz, aby Twoja wizytówka była niepowtarzalna i profesjonalna? Skorzystaj z naszej usługi projektowania wizytówek na zamówienie. Zaprojektujemy unikatowy projekt, który będzie odzwierciedlał Twoją markę i pozwoli Ci zaprezentować się jak najlepiej.

Darmowa wycena
  Wizytówki z klasą

  Przykładowe projekty wizytówek na zamówienie

  Cennik

  Zaprojektowanie wizytówki

  Wizytówka jednostronna

  130 zł

  Cena regularna 200 zł

  • Unikatowy projekt
  • Doradztwo i pomoc
  • Pliki gotowe do druku
  • Możliwość zlecenia druku
  • Szybka realizacja

  Wizytówka dwustronna

  160 zł

  Cena regularna 250 zł

  • Unikatowy projekt
  • Doradztwo i pomoc
  • Pliki gotowe do druku
  • Możliwość zlecenia druku
  • Szybka realizacja

  Projektujemy nowoczesne wizytówki

  Projektujemy indywidualne wizytówki, które będą nie tylko informować potencjalnych klientów o działalności Twojej firmy, ale także wyróżniać ją na tle konkurencji. Wizytówki są niezbędnym elementem identyfikacji wizualnej każdej firmy i powinny być starannie zaprojektowane, aby przekazywać pozytywny obraz Twojej marki.

  Nasza oferta

  W Polsce najbardziej popularne wizytówki mają standardowe wymiary 90×50 mm lub 85×55 mm, jednak jesteśmy otwarci na wszelkie inne wymiary, które będą pasować do potrzeb Twojej firmy. Tworzymy indywidualne projekty wizytówki, oparty na istniejącej identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Jeśli jednak nie posiadasz wypracowanej identyfikacji wizualnej, nie ma problemu. Jesteśmy w stanie zająć się kompleksowym projektowaniem identyfikacji wizualnej od podstaw.

  Nasze atuty

  Nasze projekty są estetyczne i przyciągające uwagę, a nasza staranność i dokładność w pracy zapewnią, że Twoja wizytówka będzie wyglądać profesjonalnie i reprezentować Twoją firmę w najlepszym świetle. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zacząć proces projektowania swojej unikalnej wizytówki.

  Nasz proces tworzenia

  Etap po etapie do perfekcyjnej wizytówki

  Poznanie potrzeb klienta

  Skontaktujemy się z Tobą, aby lepiej zrozumieć Twoje wymagania dotyczące projektu wizytówki. Zbierzemy informacje na temat Twojej firmy, jej branży, wybranej kolorystyki i stylistyki.

  Przygotowanie koncepcji projektu

  Opracujemy kilka koncepcji projektu, które odpowiadają Twoim potrzebom i wymaganiom. Zostaniesz poproszony o wybranie najlepszej koncepcji i ewentualne poprawki.

  Dostosowywanie projektu

  Po wybraniu koncepcji przystąpimy do dostosowywania projektu do Twoich wymagań. Uwzględnimy wszystkie sugestie i poprawimy projekt, aby był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

  Tworzenie wersji końcowych

  Po uzyskaniu Twojej akceptacji przygotujemy kilka wersji końcowych projektu, które będą uwzględniać wszystkie poprawki. Przeprowadzimy dokładną weryfikację projektu, aby upewnić się, że wszystko jest zgodne z Twoimi wymaganiami.

  Wydruk i wysyłka wizytówek

  Po uzyskaniu Twojej aprobaty zlecimy druk i wyślemy do Ciebie wizytówki. Nasza staranność i dokładność w procesie produkcji zapewnią, że otrzymasz wysokiej jakości produkt, który będzie reprezentować Twoją firmę w najlepszym świetle.

  FAQ projektowanie wizytówek

  Koszt zaprojektowania wizytówek to 130 zł – jednostronna i 160 zł – dwustronna.

  Tak, oferujemy atrakcyjne ceny dla naszych klientów, ale jednocześnie zapewniamy wysoką jakość naszych projektów.

  Aby zamówić wizytówki, wystarczy skontaktować się z nami poprzez naszą telefonicznie lub e-mail. Przedstawimy Państwu nasze oferty i ustalimy szczegóły dotyczące projektu.

  Tak, nasze ceny obejmują projekt wizytówki, który jest dostosowywany do indywidualnych wymagań każdego klienta.

  Tak, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i zmiany w projekcie wizytówki, aby zapewnić naszym klientom pełne zadowolenie z naszych usług.

  Tak, możemy zaprojektować kilka wersji projektu wizytówki, aby pomóc Państwu w wyborze najlepszej opcji. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od liczby wersji projektu.

  Nasza firma oferuje tworzenie wizytówek od podstaw, zgodnie z identyfikacją wizualną i wymaganiami naszych klientów.

  Tak, oferujemy opcję zamawiania większej ilości wizytówek w jednym zamówieniu, co pozwala naszym klientom na uzyskanie lepszej ceny.

  Tak, nasza firma oferuje możliwość dostosowania koloru i kształtu wizytówki do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów.

  Nasza firma może zlecić druk wizytówek, ale także możemy przekazać gotowe pliki projektu w odpowiednim formacie, jeśli nasz klient woli samodzielnie zająć się drukiem.

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać wyjątkowe materiały edukacyjne.